Göster/Gizle

Şifreni mi unuttun?

Göster/Gizle

Göster/Gizle

Şifreni hatırlatmamız için email adresine ihtiyacımız var...

Giriş yapa geri dön...

Kapat

Chris Hemsworth, Marvel Kontratı ve Hulk Hakkında Konuştu

30.11.2015 22:49:47

Mark Ruffalo'nun Thor: Ragnarok filminde Hulk karakteriyle geri döneceğini zaten biliyoruz. Chris Hemsworth, Hulk hakkında düşüncelerini sundu ve bu sefer oyunun el değiştireceğini düşündüğünü söyledi.

 

 

Chris Hemsworth, Heart of the Sea filmiyle ilgili bir tanıtımda New York Daily News'a Hulk'la Thor'un savaşı hakkında şöyle söyledi: "Muhtemelen bu sefer benim kazanmama izin verirler, çünkü filmin adı Thor, yani bu seferkini kazanmalıyım." Hemsworth, Hulk'ın nasıl ortaya tekrar nasıl çıkacağı konusunda bilgi vermekten kaçındı. Kendisi aynı zamanda "Bence bu iki karakter beyaz perdede olması gerektiği kadar sık bir araya gelemedi, yani bu yeni bir şey, ve bu iki karakterin de farklı yönlerinin ortaya çıkması için önemli. Sonuçta Hulk'la sohbet etmek pek kolay bir şey değil." dedi.

 

Sonunda, Chris Hemsworth'a Marvel'la olan kontratının Avengers: Infinity War'dan sonra yenilenip yenilenmeyeceğini sorulunca "Kontratım o filmden sonra son bulacak, ben de çekimler bittikten sonra devam etmek hakkında nasıl hissettiğimi gözden geçireceğim. Buna daha zaman var elbette." cevabını verdi.

 

Kaynak: comicbook.com


Yorumlar şuanda devre dışıdır.