Göster/Gizle

Şifreni mi unuttun?

Göster/Gizle

Göster/Gizle

Şifreni hatırlatmamız için email adresine ihtiyacımız var...

Giriş yapa geri dön...

Kapat

Russo'lara Göre Defenders'ı Infinity War'a Eklemek İşleri

7.12.2015 23:29:54

Marvel'ın Netflix üzerinde yayınladığı dizilerdeki kahramanlardan oluşan Defenders ekibini Avengers: Infinity War'da görmeyi bekleyenler için Avengers: Infinity War yönetmenleri Russo kardeşler açıklama yaptı.

Defenders dizisinin Netflix'te yayınlanacağı Marvel tarafından açıklandığından beri fanların kafalarında "Acaba Defenders ekibini Infinity War'da görür müyüz?" sorusu oluşuyordu. Russo kardeşlere göre ise bu olay birazcık "karmaşık."

Russo kardeşler kendilerine bariz soru yönlendirildiğinde "Filmler Kevin Fiege'in liderliğini yürüttüğü bir grup tarafından kontrol ediliyor, film dışındaki şeyler ise yine aynı çatıdan çıksalar bile farklı bir grup tarafından kontrol ediliyor. Yani ayrı bir ekipleşme var. Tabii ki her zaman bu karakterler arasında crossover yapmak mümkün, ama olay biraz karmaşık. Bu tıpkı Sony'nin ve Fox'un bazı karakterlerin haklarının ellerinde bulundurması gibi, tabii çok daha küçük çaplı hali." dedi. Marvel'ın resmen imkansız olduğu düşünülen bir şeyi yapıp Sony'den Spider-Man haklarını aldığını biliyoruz. Russo'ların tam cevaplarından ise eğer Defenders ekibi Infinity War hikayesine herhangi bir şekilde katkıda bulunacaksa, bir birleşmenin çok yakın bir ihtimal olmasa da imkansız bir şey olmadığı sonucunu çıkarıyoruz.

Kaynak: comicbookmovie.com


Yorumlar şuanda devre dışıdır.