Göster/Gizle

Şifreni mi unuttun?

Göster/Gizle

Göster/Gizle

Şifreni hatırlatmamız için email adresine ihtiyacımız var...

Giriş yapa geri dön...

Kapat

Sebastian Stan, Civil War'da Kış Askeri'nin Dönüşü Hakkında Konuştu

7.12.2015 02:08:29

Önümüzdeki Mayıs ayında, Captain America: Civil War filminde Kış Askeri karakterinin beyni yıkanmış halinden kurtulup tekrar nasıl eskiden tanıdığımız Bucky olduğuna şahit olacağız. Tabii bu dönüşüm onun çok daha büyük bir felaketin yaklaştığını fark etmesine yol açacak. Bucky'yi oynayan Sebastian Stan ise, Bucky'nin girdiği yeni yol hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Filmin asıl konusuyla ilgili kesin olarak bir bilgi yok, ama bazı genel söylentilere göre Bucky'nin büyük bir olay yüzünden suçlamayla karşı karşıya kalacağını, bunun sonucunda karşısında Iron Man'i, devleti ve eskiden beynini yıkayan HYDRA'yı bulacağını biliyoruz. Bucky kendi tarafında ise Captain America ve bir takım Avengers üyesine sahip olacak.

Sebastian Stan ise filmin konusu dışında en çok beklentiye sahip olan dövüş sahneleri hakkında "Dövüş kareografileri gerçekten çok iyi. Sahneler son derece vahşi ve fiziksel, sahneleri çekerken resmen gerçekten kavga etmeyi öğreniyorum." diye konuştu. Captain America: Civil War fragmanının sonunda gördüğümüz sahne de oyuncunun bu dediklerini onaylar nitelikte.

 

Bucky'nin Marvel Sinematik Evreni'ndeki son görünüşü Ant-Man'in son sahnesi olabilir, ama o sahnenin de Civil War filminde bir yerlerde gerçekleşeceğini biliyoruz. Bu bilgilere dayanarak onu en son Winter Soldier filminin sonunda müzede gördüğümüzü söyleyebiliriz. Oyuncu ise bu konuda "Civil War, Bucky'yi aynen bıraktığımız yerde konu alıyor. Yani tam olarak müzede değil ama, aradan fazla bir zaman da geçmiyor. Filmde onu kendi geçmişiyle ilgili korkunç ve önemli gerçekleri öğrenirken buluyoruz." diye konuştu.

 

İzlemeyenler ve tekrar izlemek isteyenler için işte Captain America: Civil War fragmanı:

 

 


Yorumlar şuanda devre dışıdır.
Benzer Haberler