Göster/Gizle

Şifreni mi unuttun?

Göster/Gizle

Göster/Gizle

Şifreni hatırlatmamız için email adresine ihtiyacımız var...

Giriş yapa geri dön...

Kapat

Sony'nin Spider-Man Reboot'unda Görünmesi Muhtemel 5 Tanıdık Marvel Studios Karakteri

10.4.2016 02:35:24

5. Daredevil

Belki de en olası ihtimal değil ama, Daredevil ve Spider-Man'in çizgi romanlardaki ilişkisinden ötürü kendisi belki de görünmesi en çok istenilen sürpriz karakterlerden biri. Spider-Man'in de Avengers'a göre biraz daha sokak seviyesi bir süper kahraman olması da bu olasılığı güçlendiriyor. Eğer gerçekleşirse Daredevil'ı ve belki de Defenders ekibini Infinity War'da görmemiz için de güzel bir temel olur, öyle değil mi?

4. Wilson Fisk (Kingpin)

Evet, yine Marvel Sinematik Evreni'nde yer alan Daredevil dizisinden fan favorisi bir karakter kendisi. Listede neden mi yer alıyor? Çünkü Kingpin, Spider-Man'in en azılı düşmanlarından biri ve zaten Daredevil dizisi sayesinde karakter hakkında elimizde istemediğimiz kadar bilgi ve kök hikayesi varken bunun gerçekleşmesini kim istemezdi ki?

3. Nick Fury

Hemen hemen her Marvel Studios filminde yer alan Samuel L. Jackson'ın canlandırdığı Nick Fury karakteri, içinde Spider-Man'in de bulunacağı Captain America: Civil War filminde belki varlığını hissettiremeyecek, ama aynısını Spider-Man'in yeni solo filminde yapacağı ne malum? Lâkin kendisi Avengers ekibini toplamada kilit karakter ve Civil War'daki olaylardan haberi olup ekibe tekrardan yeni kan toplamaya çalışıyor olabilir.

 

2. Captain America

Kendisinin gireceği iç savaştan bile sağ çıkacağı henüz belli değil, ama eğer çıkarsa ve Spider-Man de sonradan Cap'in takımına dahil olursa kendisinin solo Spider-Man filminde bulunması gayet makul olabilir. Ayrıca Cap'in de genç kanunsuza mentörlük yapması izlemesi zevkli bir şey olacaktır.

 1. Iron Man


Spider-Man Civil War'da taraf değiştirebilecek bir yapıda görünse de, kostümünün -görünüşe göre- Stark teknolojisiyle donatılması genç Peter'ın Tony Stark'ı idolü olarak görebileceği gerçeğini bize gösteriyor.

Iron Man, solo filminin geliri 1 milyar $'dan fazla eden tek Marvel Sinematik Evreni kahramanı. Yani Sony'nin yeni reboot'la birlikte Robert Downey Jr.'ı da şans getirisi olarak oyuncu listesine eklemesi onlar için gayet doğru bir karar olacaktır.

 

 


Yorumlar şuanda devre dışıdır.
Benzer Haberler