Pazartesi akşamı Jimmy Kimmell Live programına Robert Downey Jr. ve Chris Evans katıldı. Evans, Atlanta'nın çekimlerde ne kadar sı ">

Göster/Gizle

Şifreni mi unuttun?

Göster/Gizle

Göster/Gizle

Şifreni hatırlatmamız için email adresine ihtiyacımız var...

Giriş yapa geri dön...

Kapat

Yoksa RDJ Yeni Spider-Man Filminde Olacağını Ağzından mı Kaçırdı?

30.11.2015 22:49:47

Pazartesi akşamı Jimmy Kimmell Live programına Robert Downey Jr. ve Chris Evans katıldı. Evans, Atlanta'nın çekimlerde ne kadar sıcak olduğu konusunda yakınırken, Robert Downey Jr. "İkimiz başka bir çekim için Atlanta'ya geri döneceğiz." dedi, ve Chris Evans da "Biliyorum, ve bunun için tamamen hazırım." diye karşılık verdi.

 

Marvel'ın planlarına baktığımızda, Atlanta'da çekilecek olan filmler sadece 2017'deki Spider-Man ve Guardians of the Galaxy Vol. 2 olarak geçiyor. Guardians of the Galaxy Vol. 2  yönetmeni James Gunn da filmdeki tek insan karakterin Peter Quill (Star-Lord) olacağını, ve Iron Man'in herhangi bir şekilde filmde yer almayacağını belirtmişti. Yani ne Iron-Man'in, ne de Kaptan Amerika'nın GOTG2'de yer alması pek muhtemel görünmüyor.

Eğer Marvel planlarda bir değişiklik yapmazsa, Chris Evans ve Robert Downey'i 2017 yılındaki Spider-Man filminde küçük bir rolde bile olsa görmemiz muhtemel.

 

Kaynak: comicbookmovie.com

 


Yorumlar şuanda devre dışıdır.